WordPress Sosyal Medya Teması: En iyi 8 Viral Tema

WordPress sosyal medya teması arayışına girip viral bir site oluşturmak istiyorsanız, size mükemmel bir şekilde tasarlanmış bir tema lazım olacak demektir. Sitenizin tasarımı insanların ilgisini çekebilecek düzeyde ve içerik bakımından çok zengin olabilirse, sitenize gelen ziyaretçiler içeriğe odaklanıp sitenizde çok uzun bir süre geçirebilirler.

Aşağıda sıraladığım WordPress sosyal medya temaları, ziyaretçilerinizin sitenizi terk etmemesini sağlamak için ilgi çekici tasarımlarla oluşturulmuş ücretli WordPress temalarıdır. Ayrıca, kullanıcıların size içerik göndermesini sağlayan temaları da koleksiyona dahil ettim.

Web siteniz için tema seçimini yaparken, hemen çıkma oranını azaltmanıza yardımcı olacak ve kullanıcıları mümkün olduğunca uzun süre tutabileceğine inandığınız temayı seçmeye çalışın.

Ayrıca, içeriği paylaşmayı kolaylaştıran sosyal medya butonu seçenekleri de sunun. Şimdi, nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrendiğinize göre, temalara tek tek bakıp inceleyelim.

1. Boombox

bombox wordpress sosyal medya teması

BoomBox, birinci sınıf tasarım, kişiselleştirme seçenekleri ve en önemlisi sosyal içerik oluşturucu, anketler, quizler, haberler, trendler, oylama sistemleri, sosyal paylaşım butonları, gibi özellikleri sağlayabilen onedio tarzı bir viral wordpress temasıdır.

Ayrıca özelleştirilmiş reklam alanları ile sitenizden para kazanmanızı kolaylaştırır. Bomboox tamasının tam 16 farklı düzende ana sayfa demosu vardır ve en popüler temadır.

Canlı Ön İzleme | Daha Fazla Bilgi ve Satın Alma

2. Bimber

bimber wordpress viral teması

Bimber WordPress teması, sosyal medya haberleri için tasarlanmış mükemmel bir temadır. Listeler, anketler, snavlar, son dakika haberleri, videolar, gifler, gag’ler, sosyal yer imleri, ünlüler ve dedikodular gibi paylaşılabilir viral içerikler oluşturabilirsiniz.

9GAG, Reddit, Hacker News, Bored Panda, YouTube ve klonları gibi popüler sitelerden ilham alınarak tasarlanmıştır. Ayrıca para kazanmak için özel reklam konumlarına sahiptir.

Canlı Ön İzleme | Daha Fazla Bilgi ve Satın Alma

3. ViralFeed

viralfeed wordpress sosyal haber teması

ViralFeed, basit ve havalı bir tasarıma sahip son derece özelleştirilebilir blog tasarımları ve özelliklere sahip WordPress sosyal içerik temasıdır. 4 farklı ana sayfa düzeninden oluşan ViralFeed teması Quads Ads Eklentisi ile entegre çalışıp bir çok alana reklam yerleşimi yapar.

Ayrıca kolay bir şekilde tek tıkla demo kurulumu yapabilir ve sürükle bırak seklinde farklı düzenler oluşturabilirsiniz. Anketler, sınavlar gibi farklı şekillerde içerik oluşturabilirsiniz.

Canlı Ön İzleme | Daha Fazla Bilgi ve Satın Alma

4. Click Mag

click mag wordpress sosyal haber teması

Click Mag, tıklanma sayısını en üst düzeye çıkarmak ve ziyaretçilerin sitenize tekrar geri dönüş sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz tek viral, blog, sosyal medya temasıdır.

Click Mag Çeşitli sosyal paylaşım seçeneklerinden, farklı içerik türlerinden, maksimum reklam gösteriminden, SEO optimizasyonundan ve çekici tasarımından şimdiye kadar kullandığınız WordPress temaları arasından size en iyi kullanıcı deneyimini yaşatacak bir temadır.

Canlı Ön İzleme | Daha Fazla Bilgi ve Satın Alma

5. Stoked

stoked wordpress viral tema

Stoked, WordPress viral web siteleri ve kişisel bloglar için önerilen seçeneklerden biridir. Stoked, sosyal medya haberleri için profesyonel tasarıma sahip güçlü özellikler arayan herkes için ideal bir temadır.

Düşük boyutu ve yüksek hız için optimize edilmiş olup, sitenizi insanlar görür görmez viral hale getirecek modern özellikler ve yerleşimlerle etkileyici bir tasarıma sahiptir. Ayrıca Google AMP özelliği ile reklam gösterimlerini artırarak ve sitenizin viral olmasına yardımcı olur.

Canlı Ön İzleme | Daha Fazla Bilgi ve Satın Alma

6. Vast Buzz

vast buzz wordpress sosyal medya teması

Vast Buzz viral WordPress teması, hızlı sayfa açılışları ve gönderiler arasında kolay geçişler sağlayan yüksek performans kurallarına uyularak tasarlanmıştır. Ayrıca arama motorları için SEO optimize edilmiştir, ilk günden itibaren Google’da üst sıralarda yer alabilirsiniz.

Diğer bir güzel özelliği ise tüm içeriği kendiniz yazmak zorunda kalmazsınız. Özel bir İçerik gönderme özelliği ile takipçileriniz kendi haberlerini, listelerini, resimlerini, makalelerini, anketlerini, video ve seslerini, galerileri ve hatta multimedya çalma listelerini de gönderebilir.

Viral web sitenizle ne yapmak istiyorsanız, bu tema, içeriğinizi geniş bir izleyici kitlesi önünde tanıtmanın farklı yollarını anlamanıza büyük ölçüde yardımcı olacaktır.

Canlı Ön İzleme | Daha Fazla Bilgi ve Satın Alma

7. Buzz Stone

buzz stone wordpress sosyal medya teması

Buzz Stone, renkli, çekici ve modaya uygun WordPress Viral temasıdır. Tema, 10 farklı hazır ana sayfa düzeni ve bir dizi harika blog sitili içermektedir. Popüler eklentilerle uyumlu olarak çalışır ve Page Builder ile kendi zevkinize göre istediğiniz sayfa düzeni oluşturabilirsiniz.

Tek tıklamayla istediğiniz hazır anasayfa düzenini yükleyebilir, anket, sınav ve soru cevap listeleri oluşturabilirsiniz. Özel mobil desteği ile mobil uyumlu çalışması oldukça hızlıdır.

Canlı Ön İzleme | Daha Fazla Bilgi ve Satın Alma

Seçtiğim wordpress temaları, Themeforest üzerinde bulunan en popüler ve en çok satın alınma oranına sahip temalardır. Listemiz bu konu altında sürekli güncellenecektir. Sürekli takipte kalmak için tarayıcınızdan bildirim al iletisini kabul edin.

Ayrıca: WordPress Blog Teması: Ücretsiz En İyi Temalar başlıklı makaleyi inceleyebilirsiniz.

8. Weltgeist

weltgeist viral wordpress teması

Weltgeist, yeni bir WordPress viral sosyal medya temasıdır. Bu modern görünümlü tema ile okuyucularınıza ilham verebilirsiniz. Kolayca özelleştirilebilen çeşitli blokları ve düzenleri vardır. İstediğiniz yere reklam ve afiş yerleştirebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

6 farklı hazır ana sayfa düzeni ile gelen bu tema ile ilgi çekici bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Fark yaratmak istiyorsanız kullanabileceğiniz en iyi temalardan bir tanesi olabilir.

Canlı Ön İzleme | Daha Fazla Bilgi ve Satın Alma

Ayrıca: Sitenizde eğlenceli Anket ve Quiz testler oluşturmak için sizlere, En İyi 5 WordPress Viral – Quiz Anket eklentisi listesi de hazırladım.

Benzer Konulardan Haberdar Olun.

E-Posta bültenine abone olun ve yeni konular için bildirim alın.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

“WordPress Sosyal Medya Teması: En iyi 8 Viral Tema” üzerine 5 yorum

Yorum yapın