WordPress Araç Kiralama Teması: En İyi 5 Tema

Araç kiralama işiniz için profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, bu koleksiyonda size uygun WordPress araç kiralama teması, Rent A Car Temaları bulabilirsiniz.

Özel bir araç kiralama sitesi oluşturabilmeniz için bu iş için tasarlanmış temaların hazır demo sayfalarının olması dikkat etmeniz gerekir. İşletmeniz için yüksek kaliteli bir oluşturma sürecini basitleştirmeye ve hızlandırmaya yarayan tek tık kurulum size çok yardımcı olabilir.

Hazırlamış olduğum bu koleksiyondaki temaların birden çok önceden oluşturulmuş hazır web sitesi demosu vardır. Bu sayede sitenizi hızlı bir şekilde oluşturabileceksiniz. Şık tasarımların yanı sıra, bu koleksiyondaki tüm temalar, e-ticaret (Sanal Pos) ödeme desteklidir.

Özelleştirme seçenekleri söz konusu olduğunda, bu temalar sınırlandırmalı değildir. Temaların çoğu, sayfa oluşturucu eklentisi desteklediğinden dolayı sitenizi kafanıza göre şekillendirme özelliğinden de yararlanabileceksiniz.

Ayrıca, tema seçenekleri ve kontrol panelleri sayesinde, kullanıma hazır bir tema seçerken bile web sitenizin görünümünde hızlı ve zahmetsizce birçok değişiklik yapabilirsiniz

Hazırlamış olduğum bu koleksiyonla işiniz için mükemmel bir WordPress araç kiralama teması seçeneklerini bulabilirsiniz. Her biri bir birinden özel ve kullanıcı dostu temalardır.

1. Grand Car Rental

grand car rental wordpress teması

Grand Car Rental WordPress teması ile düşük fiyatlı ve lüks araçlara kadar, kiraladığınız araç türü ne olursa olsun, hedef kitlenize hitap edecek profesyonel bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olabilir. Bu tema, önceden oluşturulmuş 8 ana hazır ana sayfa seçimi ile birlikte gelir.

Müşterileriniz aradıkları aracın kiralama seçeneklerini bulabilmelerini sağlamak söz konusu olduğunda, bu tema tasarımına entegre edilmiş güçlü bir arama aracı içerir. Bu sayede araç markası, araç türü gibi arama yapabilir ve aradıkları aracı bulmak için fiyata göre sıralayabilir.

Grand Car Rental temasının tasarımı ve düzeni ile birçok kullanışlı özelliğe de erişebilirsiniz. Günlük, haftalık ve aylık fiyatlandırma seçeneği ile müşterilerin şu anda bakmakta olduğu araçlara benzer araçları gösteren bir modülü ve rezervasyon formu da içerir.

Canlı Ön İzleme | Daha Fazla Bilgi ve Satın Alma

2. Autlines

autlines wordpress araç kiralama teması

Autlines, test sürüşleri ve araç kiralama yapmak için kullanılabilecek bir araba rezervasyon WordPress temasıdır. Kiralık veya test sürüşü için uygun olan araçları tanıtmanıza yardımcı olmak için, bir dizi hazır tema ile birlikte gelir. Müşterilerin kiralamak istedikleri aracı bulma şansını artırmak için arama ve filtreleme özelliği araçları da içerir.

Müşteri ilgilendiği bir araca tıkladığında, araç açıklaması, araç resimleri galerisi ve araç videolarını görebileceği bir sayfa açılır. Ayrıca müşterileriniz araştırdıkları aracı kiralayabilmesi için ne kadar ödemeleri gerektiğini gösteren bir hesaplayıcı tablosu da sunulur.

Autlines temasının bir başka kullanışlı özelliği ise araç ayrıntıları sayfasında görüntülenen iletişim formu penceresidir. Bu kullanışlı form ile müşteriler sizinle iletişime geçip anında özel bir mesaj gönderebilirler. Ayrıca iş telefon numaranızı ve şirket bilgilerini de paylaşabilirsiniz.

Bu temayı kullanarak profesyonel bir Rant A car sitesi oluşturabilirsiniz. Ana sayfa düzeninin göz alıcı ve ilgi çekici olduğu kadar ziyaretçilerinde ilgisini çekebilirsiniz.

Canlı Ön İzleme | Daha Fazla Bilgi ve Satın Alma

3. Ireca

ireca wordpress araç kiralama teması

Ireca, araç kiralama şirketleri de dahil olmak üzere çok çeşitli işletmeler için uygun bir online kiralama sistemine sahip bir WordPress temasıdır. İşletmenizin kiraladığı araç türü ne olursa olsun, Ireca bu kiralama fırsatlarını tanıtmanıza yardımcı olmaya hazır bir temadır.

Sitenize sadece birkaç tıklamayla aktarılmaya hazır tam 9 adet amaca yönelik oluşturulmuş hazır demo kurulumu vardır. Ireca demolarından herhangi birini kullanabilir ve ardından tema seçenekleri ve ayarlarıyla seçiminizi özelleştirebilirsiniz.

Ana sayfa girişindeki büyük manşet (slider) alanına en gözde araçlarınızı ekleyip göz önüne çıkartabilirsiniz. Müşterileriniz kiralayacak oldukları araca tıkladığında açılan sayfada rezervasyon tarihini seçebileceği bir takvim de sunulur. Ayrıca müşterileriniz istedikleri aracı istedikleri yere getirmeniz için, bölge ve yer seçimi ayrıcalığı da sunulur.

Canlı Ön İzleme | Daha Fazla Bilgi ve Satın Alma

4. Wheelsberry

wheelsberry wordpress araç kiralama teması

Wheelsberry, araç kiralama hizmetleri için uygun bir WordPress temasıdır. Açılış sayfası (One Page) tarzında tasarlanmıştır ve müşterilerin gerekli tüm bilgileri hızlı bir şekilde almasına, bir araba seçmesine ve bir rezervasyon yapmasına olanak tanır.

Wheelsberry Arabalar, Ofisler (araç kiralama merkezi konumları) ve ekstra kiralama seçenekleri, GPS navigatörü, bebek koltuğu vb. gibi bir çok geniş özel seçenekler sağlar. Özel arabalarınız için öne çıkan manşet ekranı (Slider) ile müşterilerin bir araba seçmesine yardımcı olacak ve rezervasyon formu ile müşterilerin rezervasyon yaptırmasına izin verecektir.

Canlı Ön İzleme | Daha Fazla Bilgi ve Satın Alma

5. Cars4Rent

cars4rent wordpress araç kiralama teması

Cars4Rent, taksi hizmetleri ve araç kiralama dahil olmak üzere bir çok farklı işletmeler için kullanılabilecek fonksiyonel bir WordPress temasıdır. Tema demolarına bakarsanız, fark edeceğiniz ilk şey, işletmenizle ilgili fotoğrafları sergilemek için büyük bir manşet alanı vardır.

Ziyaretçileriniz, arabalarınızı görüntülemek ve işletmeniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için slaytları kaydırabilir veya ana sayfanın geri kalanına bakabilir. Araç görüntüleme bölümü, şık tasarımı ve kullanıcı dostu filtreleme seçenekleri sayesinde özellikle etkileyicidir.

Müşteriler beğendikleri araçları kiralamak istediklerinde randevu takviminden kiralayabileceği günleri seçebilir ve sizinle kolayca iletişime geçebilirler. Cars4Rent temasını yükledikten sonra web sitenizin genel tasarımında herhangi bir değişiklik yapmanız gerekirse, WPBakery eklentisi ile kolayca sürükle bırak şeklinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Canlı Ön İzleme | Daha Fazla Bilgi ve Satın Alma

Benzer Konulardan Haberdar Olun.

E-Posta bültenine abone olun ve yeni konular için bildirim alın.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Yorum yapın