Gizlilik Politikası

Web sitemiz https://wpneva.com Bu gizlilik Politikası, sitemizde sağladığınız gerçek tanımlanabilir verileri (Kişisel Bilgiler) ve bazı yönlerini nasıl topladığımızı, güvence altına aldığımızı ve kullandığımızı açıklamaktadır.

Bu Politikanın, sahip olmadığımız veya kontrol etmediğimiz kuruluşların eylemleri ya da kullanmadığımız veya denetlemediğimiz kişiler için hayati bir ilgisi yoktur. Bu web sitesini kullanmak için aşağıda belirtilen şartlarımızı ve politikamızı kabul etmeniz gerekir.

Kişisel Bilgilerin Toplanması
Sizin tarafınızdan doldurulan elektronik bilgileri, tıpkı çevrimiçi formlar, iletişim formu veya sitemizdeki herhangi bir yorum gibi web sitemizde saklayabiliriz. Verilerinizi web sitemizi daha erişilebilir hale getirmek için topladığımızdan beri. E-posta adresi, isim, telefon numarası, adres veya diğer kişisel bilgiler gibi bilgileri toplayabiliriz.

Tanımlama bilgileri
Tanımlama bilgileri, Web Siteleri Sunucumuz tarafından gönderilen ve PC’nin IP adresi, formu vb. Gibi birleşik verilerinizi toplayabilen, kullanıcıların bilgisayarında depolanan küçük dosya parçalarıdır.

Toplanan Bilgilerin Kullanımı
Sizden topladığımız bilgiler, faaliyetlerinizi kişiselleştirmek için kullanabilir; web sitemizi geliştirmek; müşteri hizmetlerini iyileştirmek ve sorgular ve bireysel müşterilere e-postalar göndermek; şifre hatırlatıcıları, güncellemeler vb. gibi bildirim e-postaları göndermek; Web Sitemizi ve Hizmetlerimizi işletmek ve işletmek.

Farklı Web Sitelerine Bağlantılar Web
sitemiz, bizim tarafımızdan bakımı yapılmayan veya kontrol edilmeyen çeşitli sitelere bağlanabilir. Bu tür farklı web sitelerinin güvenlik uygulamalarından sorumlu değiliz. Sizin tarafınızdan başka bir web sitesinde sağlanan bu tür bilgilerden sorumlu değiliz.

Web Sitesinde Yayınlanan
Bilgiler Bu sitede görüntülenen bilgiler herhangi bir ticari amaçla dağıtılmayacak veya kullanılmayacaktır. Belirli bir sitenin içeriğini Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, LinkedIn vb. Gibi farklı sosyal ağ siteleri üzerinden paylaşırsak, web sitemize kaynak bağlantısını vermeniz yeterli.

Başkalarının herhangi bir telif hakkı materyali varsa, lütfen bizimle iletişime geçmek için bir dakikanızı ayırın, hepimiz bu materyaller üzerinde kredi bağlantısını sağlayacağız veya bu bağlantıları veya içeriği web sitenizden kaldıracağız.

Değişiklikler ve Düzeltmeler
Web sitemizi zaman zaman düzenliyoruz. Kişisel bilgilerin korunması için güvenlik sorunları veya farklı hizmetler vb. İle ilgili olabilir.

Bize ulaşın
Bu politika ve web sitemizle ilgili herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz varsa. Lütfen bizimle iletişime geçin. İletişim Sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz .